Verbouwing Eschertoren, Leiden
Leiden, december 2015 – Momenteel transformeert Meijer de Eschertoren in Leiden van oud belastingkantoor tot prachtig appartementencomplex. Wij zullen dit project per verdieping opleveren en de eerste mensen zullen eind januari verblijd worden met hun sleutel.
Trendy appartementen
In totaal komen er 52 trendy appartementen die niets verraden van de vorige bestemming. Vele aanpassingen waren benodigd om het gebouw geschikt te maken voor zijn woonfunctie. Denk aan keukens, sanitair, brandscheidingen en de afwerking.
Van kantoor naar woonhuis
Zo ziet u: het is absoluut de moeite waard om (kantoor)panden niet te slopen, maar te transformeren tot een nieuwe functie. Heeft u ook een kantoorpand leegstaan en wilt u deze transformeren tot appartementen? Maak een vrijblijvende afspraak met een van onze experts via 0252-21 91 22.
